[ Hakkımızda ]

Biz Kimiz ?

Anadolu’nun güzide şehri Kayseri’de 1996 yılında 2.500m2 de üretime başlayıp attığı cesur adımlarla kısa sürede tanılan mobilya firmalarından birisi olan, teknolojisini ve üretimini geliştirip pazar payını yurt içi ve yurt dışı olarak artıran Beyza Mobilya A.Ş.,bugün 22.500m2 de üretim yapan, yaygın bayi ağı, modern çağın çizgilerine uygun olaraak geliştirdiği ürün gamıyla tüketiciler tarafından beğenilen ve tercih edilen bir markadır.

Beyza Mobilya A.Ş. 2007 yılından itibaren, idari yapılmasını ve üretim anlayışını çağdaş işletmecilik kriterlerine uygun hale getirerek, profesyonel kadro yapısına geçmişteki birikim ve deneyimini de ekleyerek mobilya sektöründeki yapı taşlarından biri olduğunu ispatlamıştır.

[ Değerlerimiz ]

Şirket Profili

BEYZA MOBİLYA olarak mobilya sektöründe, estetik ve şık ve ergonomik ürün anlayışını sürekli analiz eden ve bu bilgiler ışığında üretimlerini gerçekleştiren bir firmayız. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizde sıradanlığı değil, yenilik ve modernliği yakalayabilirsiniz.

Misyonumuz

Kaliteyi ve şıklığı bir arada tutan, ileri teknoloji ürün üretim politikasıyla hedefimiz, dünya çapında, tüketiciler için yenilikçi çözüm ve kalite sunan sektörün önder bir mobilya markası olmaktır.

Vizyonumuz

Bir dünya markası olmayı hedefleyen Beyza Mobilya müşterilerine mobilyanın ötesine evlerine değer katmaktadır. Sektöründe her zaman en iyiyi sunan Beyza Mobilya olarak değerlerimiz

Değerlerimiz
+
Mutlu Müşteri
+
Yıldır
+
Ülkeye İhracat
+
Şube
[ Her Zaman Zirvedeyiz ]

Çalışma Prensiplerimiz

% 100 Müşteri Memnuniyeti
Profesyonellik ve Yaratıcılık
Dürüstlük ve Sorumluluk
Şeffaflık ve Hesap Verilebilirlik
Çevreye ve Tabiata Saygı
Sosyal ve Toplumsal Sorumluluk
Güvenilir Olma
[ Müşterilerimiz ]

Müşteri Yorumlarımız

"Mukemmel İlgileri ve Alakalarından Dolayı Beyza Mobilya Ailesine Teşekkür Ederim."
Necmi Yurekci
İş İnsanı
"Kaliteli Ürün Uygun Fiyat ve Güler Yüzlü Personel ile Her Zaman Tercih Edilebliri Fir Marka"
Dilek Karakaya
Ev Hanımı
Şık ..Estetik kaliteli ev mobilyaları her bütçeye uygun
Erdoğan Küçük
İş İnsanı
Sohbeti Aç
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?